קבוצות תמיכההקבוצות הפעילות ברחבי הארץ מסייעות לחולים ולבני משפחתם להתמודד עם מחלתם, עם הבידוד החברתי הנלווה לה, ועם הטיפולים ותופעות הלוואי

איש קשר לבירורים : חוליו               054-5694404 

ההשתפות בקבוצות התמיכה הנה זוגית.
נושאי הדיון בקבוצות משתנים בכל פגישה.
אתה/את מוזמנים להרשם אצל חוליו לקביעת מועד השתתפותך בפגישת היכרות עם משתתפי קבוצות התמיכה.

קבוצת תמיכה לחולי PSC

החלה לפעול קבוצת תמיכה לחולי PSC ובני משפחותיהם.
ניתן ליצור קשר עם הקבוצה באמצעות הקישור הבא:

www.psc-support.org.il

או לפנות במייל ל: pscsupportisrael@gmail.com

———————————————————————-

עוד על קבוצת התמיכה לחולי PSC

למה זה קרה דווקא לי .?
השאלה הראשונה ששואלים את עצמם חולי PSC כאשר הם מעכלים את ה"בשורה" שניחתת עליהם לאחר אבחון המחלה.
את התחושות הקשות של כעס, חרדה, דיכאון, בדידות ואין אונים אפשר לפרוק באווירה של שיתוף הבנה והזדהות בין אנשים החווים את אותן תחושות.
בדיוק לשם כך הוקמה קבוצת התמיכה לחולי PSC.
בקבוצה חברים חולים, בני משפחה, חברים וכל מי שתומך אותם.
קבוצת התמיכה מקלה על ההתמודדות עם המחלה תוך לימוד דרכים להתייחס לבעיות הנובעות ממנה ולמצוא דרכים להקל על ההתמודדות היום יומית איתן.
אחד היתרונות של קבוצת התמיכה הינו הידע הרב המצטבר בה לגבי המחלה ומחלות מעי נלוות, הטיפולים השונים, עלותם וזמינותם, רופאים מומחים, זכויות החולה ושירותים שונים.
הקבוצה מקיימת מפגשים תקופתיים בהם מתעדכנים המשתתפים במידע רב משיחות עם חברים מנוסים. אין כמו מפגשים אלו להביא את החולים לתחושה אני לא לבד .! החברים עוזרים זה לזה ותוך כדי כך לעצמם למרות הבעיות אותם הם חווים מדי יום ביומו. מפגשים אלו עוזרים לחברים להתחזק שכן לכולם יש מטרה משותפת – שיפור איכות החיים.
אנו מנהלים קבוצה בשםPSC Support in Israel ברשת החברתית Facebook וכל מי שחולה במחלה, או שיש לו בן משפחה או חבר החולה במחלה מוזמן להצטרף אליה. בקבוצה מתנהל שיח חופשי בין החברים, דיונים בנושאים שונים המעניינים אותם, הפצת מידע לגבי פעילויות שוטפות כגון מפגשים וערבי עיון וקישורים למידע רלבנטי באינטרנט.